World of Tanks Xbox One X güncelleme ayrıntıları açıklandı

Last updated:

Wargaming World of Tanks için Xbox One X güncelleme ayrıntılarıyla birlikte bir video ve ekran görüntüleri paylaştı.

Wargaming , World of Tanks’ın Xbox One X‘de 4K çözünürlükte oynatılabileceğini ve daha da iyileştirmeler yapıldığını söyleyerek Xbox One X‘in piyasaya sunulmasını kutladı.

Yayıncıya göre, oyun için yapılan güncellemeye “en büyük grafik sıçraması” olduğunu söylüyor, ayrıca tam aralıklı HDR, artan çekim mesafesi, geliştirilmiş gölge çözünürlüğü ve daha hızlı yükleme süreleri de içeriyor güncellemede.

Buna ek olarak, oyun, Xbox One X‘ten Xbox 360‘a kadar tüm Xbox konsollarında çapraz oynamayla birlikte geldi.

Wargaming’in Chicago-Baltimore stüdyosu Creative Director ve Yapım Yönetmeni TJ Wagner basın açıklaması yaptı.

“Dünayda World of Tanks Xbox One X’in lansman başlıklarından biri olduğun için onur duyuyoruz. Yeni platformun sunduğu özellikler, World of Tanks‘ı Xbox’ta daha önce hiç olmadığı kadar iyi görünmesini ve oynatmasını sağlamıştır. Ekibimiz oyunun her yönünü güçlendirmek için işinde zorlanıyor ve oyuncuların Xbox’ta en iyi tank oyun deneyimi sağlamaları için çalışacağız “dedi.

Güncellemeyi kutlamak için, yeni oyuncular American Tier II T1E6-X1 Hafif Tank,% 100 Eğitimli Mürettebat, ücretsiz Garaj Yuvası ve 3 Gün Primi ile birlikte gelen X sürümü başlangıç seti’ni ücretsiz alabilecekler.

Bunun üzerine Wargaming ekibi özelleştirme kuponları, Premium Time, XP Boosts ve M56 Akrep American Tier VII Tank Destroyer da dahil olmak üzere, uygun adda Xbox Scorpion Bundle’ı satacak.

Aşağıda oyuna ait yayınlanan video ve ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Kasım ayı için “Kasım 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ek olarak Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu olan Origins için devasa bir güncelleme yayımlandı. Yayımlanan bu güncelleme detayları için Assassin’s Creed Origins için devasa bir güncelleme yayımlandı yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Creative Assembly firması yeni bir FPS oyunu geliştiriyor!
Creative Assembly, yeni bir FPS oyunu üzerinde çalıştıklarını doğruladı