Wargaming tarafından geliştirilen ve yine Wargaming tarafından piyasaya sürülen World of Warplanes’in 2.0 güncellemesi yarın bizlerle buluşacak!

Yarın, World of Warplanes‘in 2.0 sürümü oyuncularla buluşacak. Bu güncelleme ile ilgili bir de video var elimizde. Genel olarak bu yeni sürümle oyuna yeni Sovyet bormbardıman uçakları ve daha bir çok şey eklenecek. Bu güncellemeyle gelen yeniliklerden en önemlisi de “Conquest Modu” olsa gerek.

Son bölüm, 2. Dünya Savaşı’nın mücevher taklidi gibi görünüyor çünkü şu an bildiğimiz şekliyle bir takım taktik strateji, planlama ve yürütme Dünya Savaşı’ndan kayıp vermeyi amaçlıyor. Her neyse, işte 2.0 güncellemesi için yayımlanan o video;

Bunun yanında, Wargaming, oyunun operasyonel yapımcısı Michael Zinchenko ile kısa bir Q&A (Soru&Cevap) yapıldı.

Sürüm 2.0’de Micheal Zinchenko: “World of Warplanes 1.0 [ve üstü] yüksek beceri bağımlı köpek dövüşü oyunu üzerinde yoğunlaşırken, World of Warplanes 2.0’daki Conquest oyun modu, bölgelere özgü rolleri ile uyuşan farklı eylemler yoluyla toprakları yakalamak ve kontrol etmek üzerine yoğunlaşıyor. Ayrıca Micheal Zinchenko “Yeni bombardıman uçakları da dahil olmak üzere oyundaki beşli sınıfların her biri oldukça değişen rollere sahip.Şimdi yeni yeniden canlandırılan mekanik ve tamamen güncellenmiş görsellikleri ekledik ve yeni bir oyun deneyimi elde ettiniz. ” açıklamasını yaptı.

World of Warplanes‘ın yeni sürümü 11 Ekim 2017, yani yarın piyasaya sürülecek.
Tüm bunlar haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Ekim ayı için “Ekim 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ayrıca Ekim ayında Xbox Game Pass’e de 7 oyun eklendi. Eklenen bu oyunları merak ediyorsanız “Ekim ayında Xbox Game Pass’e 7 oyun geliyor!oyun haberimize göz atmanızı öneriyoruz. Ek olarak bu hafta sonu ne oynayacağını kara kara düşünen oyunculara güzel bir haberimiz var. Bu hafta sonu boyunca Ghost Recon: Wildlands ücretsiz olarak oynanabilecek. Detaylar için “Ghost Recon: Wildlands bu hafta sonu ücretsiz oynanabilecek” oyun haberimize göz atmayı unutmayın.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

 

Kategoriler: HABERPC

mm

Abdullah KESKİN

2004 yılından bu yana oyunlarla ve teknolojiyle yakından ilgili olan Abdullah Keskin, 2011 yılından bu yana çeşitli projelerde yer almıştır. Şimdi ise oyun serüvenine Oyunpat'ta devam ediyor!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

HABER

Final Fantasy XV güncellemesi gecikecek

Square Enix'in bugün yaptığı basın açıklamasıyla Final Fantsy XV''nin çok oyunculu genişlemesinin küçük bir gecikme yaşayacağını duyurdu.

HABER

PlayStation 4 için Full Metal Panic duyuruldu

Fantasia Bunko Great Thanksgiving 2017'deki Tokyo Belle Salle Akihabara mekanında gerçekleşen bir sahne şovunda Bandai Namco, Full Metal Panic 'i duyurdu.

HABER

Destiny 2’nin yeni Nightfall Strike’ı yayımlanıyor

Güncelleme: Bungie, oyuncuların Exodus Crash ile yaşadığı sorunlar nedeniyle bu haftaki Nightfall Strike'ı değiştirdi.