World War Z oyunu için yeni bir fragman yayımlandı

World War Z oyunu için yeni fragman yayımlandı

Sabre Interactive, gişe rekorları kıran zombi salgını filmi World War Z’den esinlendikleri yeni açık dünya hayatta kalma oyunu World War Z için bir fragman yayımladı! Yeni yayımlanan “PvPvZ” adı verilen, açıklamasının ise “Player VS Player VS Zombies” olduğu fragman içerisinde oyunun çok oyunculu ve solo hayatta kalma modları bizlere tanıtılıyor.

Kendi topluluğunu oluşturarak hayatta kal!

Bir yandan acımasız oyuncularla karşı karşıya kalırken diğer taraftan ölümcül zombilerden kendinizi korumak zorunda kalacağınız çok oyunculu mod içerisinde isterseniz diğer oyuncularla birlik oluşturarak zombilere karşı savaşabileceğiniz, isterseniz de her iki tarafa da savaş açarak kendi başınıza buyruk hareket edebileceğiniz bir macera sizleri bekliyor olacak.

World War Z‘nin multiplayer modu; Swarm Deathmatch, Swarm Domination ve King of the Hill olmak üzere 3 farklı oyun çeşidine sahip olacak. Geçtiğimiz senenin aralık ayında World War Z için Epic Games Store üzerinde satılacağı duyurulmuştu. Ancak 2019 yılı içerisinde çıkış yapması beklenen oyuna dair kesin bir tarih halen açıklanmadı.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Pokemon Go
Pokemon Go artık oyuncuların takım değiştirmesine izin verecek