World War Z

World War Z yeni fragmanı yayımlandı

Beklenen zombi temalı hayatta kalma oyunu World War Z için yeni bir fragman yayımlandı! Yakın zamanda çıkış gösterecek olan oyun için ilk detaylar paylaşılmaya başlandı!

World War Z çıkış tarihi açıklandı” Haberimizde sizlere, World War Z’nin 16 Nisan 2019 tarihinde PlayStation 4 platformu için çıkış yapacağından bahsetmiştik. Yeni yayımlanan sinematik fragmanla beraber oyun hakkında biraz daha bilgi verildi.

World War Z ne zaman çıkış yapacak?

Yayımlanan fragmanın adı “World War Z- Zombies are coming” Yani bu fragman için koyulan isme baktığımızda oyunun çıkış tarihi hakkında hiçbir fikrimiz olmasa bile, yakın bir tarihte çıkacağından hiç şüphemiz olmuyor. Ayrıca oyunun 16 Nisan tarihinde çıkış yapacağını zaten sizlere aktarmıştık.

World War Z craft sistemi özellikleri

Yapımcıların açıklamalarına göre World War Z, bilinen zombi oyunlarının aksine birçok yeni özellik içeriyor. Zira artık State of Decay’da ki gibi zombileri tek başına bulmamız zorlaşacak. World War Z içerisinde zombiler toplu olarak gezecekler ayrıca bu zombileri toplu olarak öldürebilmeniz için patlayıcı, taret ve silahları kullanarak değişik tuzaklar inşa edebileceksiniz.

World War Z

Bunların yanı sıra World War Z ana hikayesinde toplamda 4 oyuncu olmak üzere co-op olarak oynama imkanına sahip olacaksınız, yok bu beni paklamaz diyorsanız sizin için bir modumuz daha var. Karşınızda PvPvZ! Yani Oyuncular vs Oyuncular vs Zombiler, inanın bize! Böyle bir modda oynamanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Çünkü bir yandan rakip oyunculara karşı kendinizi savunabilir veya isterseniz birlik olarak zombileri katledebilirsiniz! Biraz iş birliğinden zarar gelmez veya rakipleriniz ezerek başa geçmek istiyorsan öldür hepsini gitsin!

Şimdilik oyun hakkında yayımlanan tüm bilgiler bunlar, yeni açıklamalarla beraber karşınızda olacağız. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın! World War Z şu anda ön sipariş için kendi resmi internet sitesi üzerinde mevcut, kaçırmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Borderlands 3
Borderlands 3 PC, Eylül ayında yalnızca Epic Store’da yayınlanacak
%d blogcu bunu beğendi: