Worms WMD Nintendo Switch lansman fragmanı yayımlandı

Last updated:

Team17’nin taktik oyunu olan Worms WMD, Nintendo Switch için piyasaya sürülecek. Oyunun Nintendo Switch lansman fragmanı yayımlandı.

İngiliz geliştirici ve yayıncı Team17, Nintendo Switch‘in Worms WMD bağlantı noktasının artık Nintendo eShop üzerinden bulunabileceğini duyurdu. Bu duyuruyu kutlamak amacıyla Team17, Worms WMD Nintendo Switch lansman fragmanını yayımladı.

Nintendo Switch için piyasaya sürülecek olan Worms WMD, piyasaya sürülmesinin sonrasında piyasaya çıkan, tek Joy-Con oynamayı destekleyecek ve ayrıca yerel ve çevrimiçi çok oyunculu modlara sahip olan tüm güncellemeleri içerecektir. Ayrıca yaklaşan Liman, Kurtuluş kampanyasını ve mevcut Forts Modunu da içerecek. Bunun üzerine, taze kıyafetlerden ve mezar taşlarından, çok daha fazlasına kadar değişen yeni özelleştirme seçenekleri olacak.

Switch sürümü, Nintendo’nun hibrit konsolunda ilk olarak görünecek, daha önce yayınlanmayan yeni eklemeleri de içeriyor. Bunlar arasında, Forts modunda yeni Space teması, Mantar ve Ağaç Evi kaleleri gibi üç yeni kıyafet içeren önceden görülmemiş özelleştirme seçenekleri yer alıyor.

Başlangıçta PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 23 Ağustos 2016’da 21. yıldönümünde sergilenen Worms WMD , 2D  taktik oyunudur.

Tüm bunların haricinde eğer PlayStation Plus üyeliğine sahipseniz Kasım ayı için “Kasım 2017 ücretsiz PlayStation Plus oyunları yayınlandı!” oyun haberimize göz atabilirsiniz. Ek olarak geçtiğimiz saatlerde Steam Kara Cuma, yani Steam Sonbahar İndirimleri başladı. Detaylar için Steam Sonbahar İndirimleri başladı yazımıza göz atabilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda popülerleşen Battle Royale oyun modu Warface’e ekleniyor. Detaylar için Warface için Battle Royale modu geliyor yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, tüm oyun dünyasını yerle bir eden PlayerUnknown’s Battlegrounds’a 2 yeni silah ekleniyor. Daha fazla detay için PlayerUnknown’s Battlegrounds’a 2 yeni silah ekleniyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Daha Fazla İçerik
PlayStation ayakkabıları giyer miydiniz?