World Of Tanks

World of Tanks, Holiday Ops 2019’da hediyeler dağıtıyor

Bildiğimiz üzere World Of Tanks, Wargaming şirketi tarafından 12 Ağustos 2012 tarihinde piyasaya sürülen, tank savaşları temalı, takım oyunu olan online bir yapımdır. World Of Tanks yapımcıları tarafından duyurulan duyurularda, Holiday Ops 2019’da oyunculara hediye kutularının dağıtılacağı açıklandı.

World Of Tanks

Ancak bu hediye kutularına tabi ki de direk erişemeyeceksiniz, yapımcılar, oyuncuların bu konuda öncelikle oyunda bulunan oyun içi başarımlar dan bir kaçını kazanmanız gerekiyor, bunun yanı sıra yapımcılar oyunculara oyuna eklenecek olan şeyler hakkında kısa da bir özet geçti.

Oyuncular garajlarını açtıklarında, garajlarında süslenmeye hazır bir çok öğe görecekler, gerek tank dekorasyonları, gerek sarf malzemeleri gereke de krediler ve tatil dekorasyonlarına sahip olabilecekler.

Ayrıca eğer bu tank dekorasyonlarından birini beğenmediyseniz bunları parçalayabilir daha sonra ise Decorider 2.0’ı kullanarak bir koleksiyonunuzun parçası olmasını sağlayabilirsiniz. Unutmayın, koleksiyonlar değerlidir.

Ayrıca sadece Garaja özel olmayıp, World of Tanks bu konuda; bu Tatil Ops’unun haritalara da yansıyacağını, ve haritalarda hiç ummadık  eklemeler görebileceğimizi de söylemeyi ihmal etmedi.

Eğer ki geçen yıl olan Tatil Ops’unu kaçırmışsanız, üzülmeyin! Bu sene yeni bir şansınız daha olacak,

Bu sene, Wargaming şirketi tarafından, oyunda bulunacak olan World Of Tanks Holiday Ops 2019’un başlangıç tarihi 13 Aralık olarak belirlendi, ve duyumlara göre 14 Ocak’ta bitecek. Görünüşe göre World Of Tanks bizlere sadece içerik eklemekle kalmıyor, üstüne üstlük güzel hediyeler de dağıtmaya devam ediyor, yapımcılar biz oyuncuların hiç beklemediği şeylerin de bu sene Holiday Ops’a ekleneceğini vaat ediyor.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Jump Force
Jump Force için ön sipariş bonuslarını gösteren yeni fragmanlar yayımlandı