WWE 2K18’de Albay Sanders ile oynanabilecek.

WWE’in fast food zinciri olan KFC ile devam eden ortaklığının sonucu olarak, 2K Games WWE 2K18’de KFC’nin kurucusu Albay Senders’in oynanabilir bir karakter olacağını açıkladı.

PlayStation 4 için geliştirilen Call of Duty: WWII Kaplaması hakkında yayımladığımız haberi görmen lazım!

İLGİLİ YAZI

Albay, yakın zaman içerisinde WWE televizyonunun düzenli olarak fikstürü haline geldi.

WWE 2K18

2K, Albay Senders’a oyunun “Create-a-Superstar” modu aracılığıyla erişilebileceğini söylüyor.

WWE 2K18, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 17 Ekim’de piyasaya çıkacak. Ön sipariş veren oyunculara WWE efsanesi Kurt Angle karakterini alacaklar ve oyunun Deluxe sürümünü alan oyuncularda oyunu oynamaya 13 Ekim’de yani 4 gün önceden oynayabilecekler.

Ayrıca Ekim ayında gelecek oyunları listeledik. Gelecek bu oyunları merak ediyorsanız “Ekim 2017’de bizleri hangi oyunlar bekliyor?” haberimize göz atmanızı öneriyoruz. Ayrıca RPG hayranları için de bir müjdemiz var. Skyrim’e hayatta kalma modu ekleneceği açıklandı. “The Elder Scrolls V: Skyrim hayatta kalma modu duyuruldu!” yazımızdan ilgili detayları öğrenebilirsiniz.
Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

mm

Kerem TÜFEKÇİ

2006 yılından beri oyunlar ve teknoloji ile içli dışlı olan Kerem Tüfekçi, 2016 yılından beri çeşitli işler ile uğraşıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

HABER

Final Fantasy XV güncellemesi gecikecek

Square Enix'in bugün yaptığı basın açıklamasıyla Final Fantsy XV''nin çok oyunculu genişlemesinin küçük bir gecikme yaşayacağını duyurdu.

HABER

PlayStation 4 için Full Metal Panic duyuruldu

Fantasia Bunko Great Thanksgiving 2017'deki Tokyo Belle Salle Akihabara mekanında gerçekleşen bir sahne şovunda Bandai Namco, Full Metal Panic 'i duyurdu.

HABER

Destiny 2’nin yeni Nightfall Strike’ı yayımlanıyor

Güncelleme: Bungie, oyuncuların Exodus Crash ile yaşadığı sorunlar nedeniyle bu haftaki Nightfall Strike'ı değiştirdi.