WWE 2K19 'dan neler beklemeli, ne zaman çıkacak?

WWE 2K19 neler beklemeli, ne zaman çıkacak?

Last updated:

Büyük spor oyunları serilerinin her yıl piyasaya sürüldüğü oldukça iyi biliniyor. Madden, NBA 2K, FIFA, NHL ve Pro Evolution Soccer gibi spor oyunları her zaman daha önce yaptıkları her şeyi geliştirmeye çalışırlar. Bu düşünce sistemi, WWE 2K oyunlarında çalışırken 2K Sports, Yuke ve görsel kavramlar için de geçerlidir. WWE 2K18, devasa bir liste, harika görseller ve açık uçlu oyuncu yaratma paketi içeriyordu. Ancak, teknik sorunlar ve hayal kırıklığı yaratan bir kariyer modu, hayranların bir bütün olarak seri üzerinde eksi puan yarattı. Ve şimdi WWE 2K19 oyununun arkasındaki geliştiricilerin eleştirileri kalben ele aldıklarını hissediyorum.

Bir WWE 2K19‘un ortaya çıkması muhtemel görünüyor, işte bundan ne beklemek ve ne zaman çıkacak bunun duyurusunu beklemek gerekiyor. Not: Bu makale sadece spekülatiftir. Herhangi bir resmi WWE 2K19 haberine sahip olduğumuzu iddia etmiyoruz, eğitimli tahminler yapıyor ve bir sonraki WWE 2K oyunu hakkında spekülasyon yapıyoruz.

WWE 2K19’dan ne beklemeli?

Bu, güreş fanlarının ve oyuncularının yeni yılın başlamasından sonra başka bir WWE 2K’yı sabırsızlıkla beklediği ortak bir gerçektir. Kış ve İlkbahar ayları için, serideki bir sonraki oyun hakkında genellikle bir sürü meşru haber yoktur. Ama yaz sezonu toparlanmaya başladığında o zaman hepimiz bir çeşit tanıtım fragmanını ve oyuncuları görmeyi bekleriz. Benim tahminim WWE 2K19 Haziran 2018’den bir fragman görürüz.

WWE 2K18, iyi durumda olan Seth Rollins’in kapak resmi olarak koydu. Artık Raw ve SmackDown Live, rakip markalar olarak rollerini daha da geliştirdi, WWE 2K19‘un her iki gösteriden de bir büyük Superstar’a sahip olduğunu görmek harika olurdu. Kırmızı Markayı temsil eden ana kişi hakkında düşündüğüm zaman, Roman Reigns hemen akla geliyor. Reigns ‘mega push’u yıllardır güçleniyor ve onu Raw kapak resimi temsilcisi yapmak mantıklı. Mavi brand’a gelince, AJ Sttyles hala mekanı etkileyen yüz gibi gözüküyor. Eğer tahminim doğruysa, o zaman WWE 2K19‘un kapak resminde yâ bu iki kişiyi aynı anda ya da ayrı ayrı olarak görebilmemiz mümkün gibi gözüküyor.

john-cena

Birkaç NXT yeteneklerini ve efsanevi DLC olarak ekledikten sonra WWE 2K18’in toplam oyuncu liste sayısı 200’ün üzerinde güreşçiye ulaştı. Bu sayının WWE 2K19 için daha da büyük olacağını ve 220’den fazla oynanabilir superstar’a yaklaştığını görebiliyorum. Son oyunda görülen herkes, bu yaklaşan oyun içinde olmalıdır bence. (Tabii ki serbest bırakılanlar hariç). Spor eğlence devi ile imzalanan daha yeni yeteneklerin birçoğu ilk çıkışlarını gerçekleştirecek. Ricochet, Velveteen Dream, Andrade “Cien” Almas, Pete Dunne, Adam Cole vs. gibi erkeklerin WWE 2K’da görmek daha iyi olacak.

Yeni maç tipleri gelebilir

WWE 2K’da MyCareer, MyPlayer, WWE Universe, WWE Creations ve WWE Online gibi modları görmek oyunda güzel fakat oyunlarda oyuncuların kaç zamandan beri istediği WWE GM modu son oyunların hiçbirinde yok mâlesef. Bu oyunda gelme ihtimâli olabilir.

Maç tiplerine gelecek olursak oyunda kadınlar için Royal Rumble, TLC, Battle Royale ve Money in the Bank gibi modların gelmesi büyük bir ihtimâl.

Sizin düşünceleriniz ne bu haber ile ilgili yorumlara yazarsanız seniriz.

Oyunun çıkamasını beklenen platformlar: Playstation 4, PS4 PRO, Xbox One, PC

Ayrıca Yeni Spider-Man çıkış tarihinde neler değişti?, The Elder Scrolls V: Skyrim VR, artık PC’de!, Ubisoft tekrar oyuncunun kalbini kazanabilir mi? yazılarımıza da göz atmanızı öneriyoruz.

Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
The Division 2 Seviye Rehberi
The Division 2 nasıl hızlı seviye atlarsınız?