Xbox One Elite denetleyicisi kaldırılıyor mu?

Oyun denetleyicileri söz konusu olduğunda Microsoft akla ilk gelen şirkettir. Xbox One Elite Denetleyici şu anda en sevilen denetleyicilerden biri durumunda. Ancak şaşırtıcı bir şekilde son birkaç ayda birçok mağazada kullanımdan kaldırıldı. Sizce yeni bir Xbox One Elite Denetleyicisi iş başında olabilir mi?

ResetEra’daki bir kullanıcı; “bir arkadaşı onun hatalı denetleyicisini değiştirmeye çalıştı. Fakat satışta olmadığı söylendi.” Diyor.

“Dün arkadaşım Elit denetleyici ve garanti ile yeni bir tane almak için Best Buy’a gitti ve denetleyicilerin satışta olmadığını söylediler. Böylece ona sadece bir hediye kartı verdiler.” şeklinde açıkladı.

Xbox One Elite

Xbox One Elite denetleyicisi kaldırılıyor mu?

Tahminlere göre, geçtiğimiz ay başlayan söylentiler tükenmekte. Yeni Elit denetleyicisi şu andan E3’e kadar gelmekte.

Akla gelen ilk şey ise mağazanın çeşitli sebeplerden dolayı bırakması olabilir. Bununla birlikte, birçok kullanıcı seçtikleri mağazanın Xbox One Elite Denetleyicilerinin satışını durdurmuş olabilir. Ayrıca favori denetleyicilerin  ikinci sürümü yakında alınabileceğine inanmak için daha fazla sebep olduğunu belirtti.

Söylentilere göre potansiyel yeni modelin ekran görüntüleriyle yeni bir denetleyicihakkında dolaşıyordu. Şarj etmek için USB-C bağlantı noktası, Windows 10 için Bluetooth desteği, üç seviyeli saç tetik Kilitleri, kürekler için daha uzun süreli seyahat ve üç profilli anahtarı içermesi gerekiyor. Xbox One denetleyicileri, PC oyunları için en klasik çözümdür. Nispeten ucuz adaptörler ve tüm video oyunları başlıkları için mükemmel bir optimizasyon.

Xbox One S denetleyicisi, elit denetleyicinin sürekli olarak kullanımdan kaldırılmasıyla birlikte gitmesi gereken en sağlam seçenektir. Microsoft, Gears of War, Minecraft ve kendi tasarladığınız denetleyiciniz için yayınlanan birkaç özel sürümle oyun denetleyicileri üzerinde çok fazla oynamaya benziyor gibi görünüyor. istekler yeni Xbox One Elite Denetleyicisi gerçekse bir oyuncunun fiyatı haklı çıkarmaya ihtiyacı olan tüm özellikleri içermesi yönünde.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Scribblenauts, Xbox One, PS4 ve Nintendo Switch’e duyuruldu!