Xbox One sonbahar güncellemesi için bir video yayımlandı

Microsoft, Xbox One için gelecek olan güncellemeleri Larry Hryb’ın sunduğu video ile açıkladı. Güncelleme haftaya gelmesi bekleniliyor.

Microsoft, “This Week on Xbox” adlı YouTube videolarının yeni bir bölümünü yayımladı. Ancak şu an gelecek hafta gelecekleri video içerisinde görüyoruz. Güncelleme sadece Xbox One için geçerli olduğunu unutmadan geçelim.

Larry “Major Nelson” Hryb, Kıdemli Program Yöneticisi Harrison Hoffman ve Program Yöneticisi Ranika Kerjrival isimlerin yanı sıra önümüzdeki hafta Xbox One’a gelecek olan güncellemeleri anlatıyor.

Favori oyunlarınızı öne veya arkaya koymanıza izin veren bloklar, yeni kılavuzu ve yeni alt menüleriyle oyunu terk etmeden belirli bir konuyla ilgili daha fazla bilgi bulmanızı sağlayan pek çok yeni özelliği göreceğiz. Ayrıca Xbox Assist adlı yeni bir uygulama da güncelleme ile beraber gelmekte. Ne işe yaradığı ise; ipuçlarını ve püf noktaları bizlere sunacak, yardım sorunlarını giderecek ve başarılar konusunda destek sağlayacaktır.

İlginçtir ki; yeni yayın ve çekim menüsü yayıncılar için birçok yeni özelliği getirir. Yayıncılar için gelecek özellikte; Xbox’dan bağımsız farklı web kameraları yayıncı bölümünü destekleyecek. Bu güncelleme ile Kinect’e ihtiyaç duymayacaklar.

Resmi olarak YouTube üzerinden yayımlanan video ile daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

 Son olarak TwitterFacebook ve Instagram hesaplarımızı da takip ederek en güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Wolfenstein 2 için yeni bir oynanış videosu geldi!
%d blogcu bunu beğendi: