Winter of Arcade

Xbox One Winter of Arcade programından yeni detaylar

Last updated:

Microsoft, Winter of Arcade programına eklenecek olan  yeni bir ürünü olduğunu ve aynı zamanda Winter Of Aracade programı dahilinde, yeni ürünle beraber dokuz adet oyun ekleneceğini açıkladı. Dokuz oyundan dört tanesi, yayınlandıktan hemen sonra Winter Of Aracade için  Game Pass’a eklenecek.

Oyunlar; Ashen, Below, Mutant Year Zero, Kingdoms Two Crowns, Hello Neighbor Hide and Seek, Donut County, Desert Child, Subnautica ve Monster Boy and the Cursed Kingdom. Listelenen oyunlardan bir tanesini satın aldıktan sonra satın alınan herhangi bir oyun için oyunculara 26.52 TL değerinde hediye çeki verilecektir. Eğer oyuncular dokuz oyunu da satın alırlarsa toplamda 212.12 TL değerinde hediye çeki sahibi olmuş olacaklar.

Winter Of Arcade

Ashen, Mutant Year Zero, Hello Neighbor Hide and Seek, Subnautica, Monster Boy and the Cursed Kingdom gibi oyunlar, şu anda satın alınabilir. Eğer Game Pass‘e sahip değilseniz oyunlar 159.04 Lira ile 212.07 Lira arasında fiyatlandırılıyor. Oyuncular, Xbox Mağazasına 212.12 TL değerinde hediye kartlarını almak için 1.060,60 Türk lirasının üzerinde harcama yapmak zorunda kalacaklar. Winter of Winters’ın web sitesinde yer alan açıklamaya göre bu hediye kartları verildiği tarihten sonra 90 gün içerisinde kullanmaları gerekecek.

Ashen, Game Awards yayınlanmadan hemen önce piyasaya sürüldü. Microsoft, Winter of Arcade’i XO2018 tarihinde duyurdu.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
World of Warcraft: Battle for Azeroth
World of Warcraft: Battle for Azeroth’un PC için sistem gereksinimleri duyuruldu