Xbox

Xbox One ve Xbox 360 platformlarının bu ayki ücretsiz oyunlar açıklandı

Last updated:

Ünlü platform oyunlarından Celeste, Games With Gold aboneleri için tüm ay boyunca ücretsiz olsa da, bu ayın ücretsiz Gold oyunlarından ikisi 15 Ocak’ta tam fiyatına geri dönecek.

Lara Croft  and Guardian of The lightXbox One’da Never  Alone ise Xbox 360’da yayımlanacak. Ücretsiz oyunlarınızı buradan alabilirsiniz.

Never Alone, yerli bir Alaska kızı ve onun evcil hayvan tilkisi ile kasabasında hasara yol açan kar fırtınası durdurmak için çıktıkları bir yolculuk hakkında bir bulmaca platformudur. Oyun, bu Kuzey Alaska halkının kültürü hakkında bilgi veren ve açılabilir belgesel kliplerde görünen Iñupiaq yaşlılarıyla birlikte yapıldı.
Lara Croft  and Guardian of The light, 2010 yılında ilk kez başlatılan bir eşli aksiyon-bulmaca oyunudur. Tek başına veya bir partnerle oynayabilirsiniz ve karşılaştığınız bulmacalar oyuncu sayısına bağlı olarak değişecektir. Her iki durumda da, oyun boyunca karşılaşacağınız birçok düşmanı bastırmak için birçok silah, yükseltme ve yetenek bulacaksınız.

15 Ocak’ta, Ocak ayının ikinci altın dalgası ücretsiz olacak.

Bunlar arasında Xbox One platformunda WRC 6 FIA Dünya Ralli Şampiyonası (16 Ocak ve 15 Şubat arasında ücretsiz) ve Xbox 360 oyunu Far Cry 2 (16-31 Ocak arası) bulunuyor.

Daha Fazla İçerik
Red Dead Online
Red Dead Online için yeni bir güncelleme yapıldı