Yakuza 3, 4 ve 5 Remastered PS4 için geliyor

SEGA, Kazuma Kiryu’nun tüm destanının Remastered sürümünün yakında PS4’te sunulacağını açıkladı. Bu Yakuza Remastered sürümleri, yükseltilmiş çözünürlük ve kare hızları ile birlikte gelecek.

Bu haber, SEGA’nın, PlayStation 4’teki Yakuza 3, Yakuza 4 ve Yakuza 5’in yeni sürümlerini piyasaya sürdüğünü açıklayan Japon dergisi Dengeki PlayStation’ın son sayısında SEGA’dan geldi. (Weekly Famitsu adlı Japon dergisinde.) Sorun yarın çıkıyor, ama her zamanki gibi, geleneksel kağıt formunda zaten sızdırıldı.

Bunlar, sırasıyla Yakuza 1 ve 2 için remake olan Kiwami 1 ve 2’den farklı olarak daha yüksek çözünürlük ve sabit kare hızları ile basit bir remaster olacaktır.

Yakuza’nın yeni Remastered’ları PS4 için geliyor

Yakuza 3 Remaster, Japonya’da PS4 için 9 Ağustos’ta yaklaşık 30 avro olan 3.990 yen fiyatıyla piyasaya sürülecek ilk Remastered sürümü olacak. Oyunun orijinal müziğini indirmek için bir kod gelecek.

Yakuza 4 remaster, sonbaharda 2018’de bir süre serbest kalacak ve Yakuza 5 Remaster, sırasıyla Japonya’da 2019’un ilkbaharında yapılacak.

Son zamanlarda, sadece Yakuza 0, Yakuza 0, 1, 2 ve Yakuza 6’nın PS4’te oynayabilecekleri ve bu remasterlerden sonra tüm Yakuza oyunlarının PS4’te nihayet erişilebilir olacağı bildirildi.

İlk oyun Yakuza Kiwami olarak halihazırda mevcutken, ikincisi Yakuza Kiwami 2 olarak bu yaz (batıda) geliyor, birçoğu üçüncüsü olan bölümlerin Sony’nin yeni konsoluna gelip gelmeyeceğini soruyor.

Yakuza 3, 4, ve 5, 2009, 2010 ve 2013 yıllarında PS3 için yayınlandı.

 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
NBA Jam 2018’de yeniden yayımlanabilir!
%d blogcu bunu beğendi: