Yeni Need for Speed oyunu için geri sayım başladı

Çarşamba günü duyurulacak!

Electronic Arts ve geliştirici Ghost Games, bu yıl yeni bir Need for Speed oyunu geleceğini doğruladı, ah, ancak başka bir şey yok. Hepsi bu kadar. Yine de kesinlikle Electronic Arts cephesinden bir yarış oyunu göreceğiz. Ghost Games de zaten bunu itiraf etti. Diğer ayrıntılarıysa Çarşamba günü geri sayım bittiğinde öğreneceğiz.

Arabalar doğal olarak listenin başındaydı. Arabaların ve NFS’nin özelleştirilmesinin yaptığımızın kalbi olduğunu söyleyebiliriz. Bunlardan hiçbiri olmadan, NFS bildiğimiz gibi varolmaz ve temel olduğunu düşündüğümüz iki yöndür, yani NFS onlar olmadan varolmayacağı için hiçbir yere gitmiyorlar.

Bu sene yarış oyunu severler için oldukça heyecanlı geçecek gibi duruyor. Önce Codemaster’ın GRID’i ve ardından efsane seri Need for Speed’in yeni oyunu. Şüphesiz birçok oyuncu Need for Speed için farklı duygular besliyordur ve seri için yeni bir oyun çıkacak olması herkesi heyecanlandırıyor.

14 Ağustos’ta yeni oyun hakkında detayları göreceğiz ve umuyoruz ki beklediğimizi alacağız. Ayrıca geri sayımın bulunduğu siteye gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

:: Peki siz yeni Need for Speed oyunu hakkında neler düşünüyorsunuz?

 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Xbox Live 64 milyon aktif kullanıcıya ulaştı
Xbox Live aylık 64 milyon aktif kullanıcıya ulaştı