Volition

Volition yeni bir Saints Row oyunu üzerinde çalışıyor

Ancak elimizde kısıtlı bilgi var.

THQ Nordic yaptığı açıklamada, geliştirici Volition ekibinin yeni bir Saints Row oyununda geliştirmekte olduğunu açıkladı. Oyunun adı ve yayımlanma tarihi henüz belli değil fakat şirket bunu Saints Row serisinde “tam giriş” olarak nitelendiriyor. Saints Row serisinin en son küçük girişimi 2013’te Saints Row 4, 2015’te Saints Row: Gat Out of Hell olmuştu.

Saints Row serisinin devamı , 2013’te Saints Row 4 ile tekrar başlamıştı fakat sonrasında Volition ekibi, dikkatini Agents of Mayhem oyununa yöneltti. Şimdi ise rapora göre, yeni bir Saints Row geliştirilmekte olduğu görünüyor. THQ Nordic başka hiçbir bilgiyi paylaşmadı.

Dead Island 2 ise yıllarca kapalı ve açık kaldı, geliştiricileri değiştirildi ve uzun süre sessiz kaldı. Şimdi ise Homefront: Revolution‘ın geliştiricisi olan Dambuster Studios‘un geliştirmekte olduğunu onaylıyoruz. Dambuster Studios, geçen yıl TimeSplitters‘ı yakalamayı başardı.

Şimdi de TimeSplitters‘ın ortak yaratıcısı Steve Ellis‘i takımına ekledi. Raporda görünüşe göre gerçek bir oyundan söz edilemez sadece planlar var, ama 14 yıl sonra biraz daha bekleyeceğimize eminim. Daha fazla oyun haberleri için takipte kalın.

:: Peki siz yeni Saints Row oyunundan neler bekliyorsunuz?
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Borderlands 3 için daha fazla kapak resmi yayımlandı