Black Desert Mobile’a Archer ve Uyanış Yapmış Sınıfı Fletcher Geliyor

Son güncelleme:

Pearl Abyss bugün Black Desert Mobile evrenine, yeni Archer sınıfı ve onun Uyanış yapmış sınıfı olan Fletcher’ın geldiğini duyurdu. Bu sınıfların gelişini kutlamak için, Maceracıların yeni karakterlerini daha hızlı geliştirmelerine yardımcı olacak çeşitli özel ödüller verilecek.

Bugünden itibaren, yeni sınıfı oynamayı tercih eden Maceracılar artık Archer’ın orijinal Yükseltme versiyonu ile Uyanış yapmış versiyonu olan Fletcher arasında seçim yapabilecekler. Her ikisi de yay kullanan karakterlerin dövüş tarzları birbirinden tamamen farklı olacak.

de1a721f96320181211132156022-oyunpat

Archer ana silah olarak Crossbow (Tatar Yayı) kullanacak. Crossbow, hızını ve çevikliğini en üst düzeye çıkarmak için Archer’ın koluna takılarak, onu Black Desert Mobile’ın en hızlı sınıflarından biri haline getirmek üzere tasarlandı. Alt silahı olarak ise Archer’a ışık gücü veren özel bir eldiven olan Ra’ghon’u kullanacak.

Özel Giriş Ödülleri ile Birlikte Karakterlerini Geliştir

Archer’ın Uyanış yapmış sınıfı olan Fletcher ana silahı olarak Greatbow (Büyük Yay) kullanacak. Normal bir yaydan çok daha büyük olan Greatbow yayını kullanarak Divine Pierce (Kutsal Delgi) ateşleyebilen tek sınıf olacak. Fletcher, saldırı anını seçmeden önce uzun menzilli Greatbow aracılığıyla düşmanının hareketlerini gözlemleyebildiği için “Savaş Alanı Gözcüsü” olarak da bilinecek. Archer ve Fletcher’ın gelişini kutlamak için Maceracılara özel giriş ödülleri verilecek. Bu ödüller, karakterlerine hızla level atlatmak için Maceracılara yardımcı olacak.

Son olarak, tüm ekipmanlar artık Kara Ruh’un Uyanış seviyesinden bağımsız olarak kullanılabilecek. Bu güncelleme ile Maceracılar, yüksek kaliteli teçhizatlar ve silahlar donanmaya başlayarak daha da zorlu maceralara atılabilecek.

Black Desert Mobile hakkında daha fazla bilgi için resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Minecraft
Caves and Cliffs Part 1 güncellemesi, gelecekte hafta Minecraft’a geliyor