Monster Hunter Rise’dan yeni tanıtım fragmanı yayımlandı

Son güncelleme:

Monster Hunter Rise dün (26 Mart) yayımlandı, ancak lansman fragmanıyla birlikte oyuncular, gelecekteki güncellemelerle birlikte mağazada neler olduğunu merakla bekliyor.

Fragmanın sonunda yeni bir canavardan bazı görüntüler ve çok daha fazlası, oyuncuların bekleyebileceği ücretsiz lansman sonrası gelecek içeriklerin ana hatlarını sunuyor.

Monster Hunter Rise

Monster Hunter Rise’ı gelecekte neler bekliyor?

Lansman fragmanı, oyuncuların oyundan neler bekleyebileceklerine dair iyi bir genel bakış sunuyor, hem geçiş hem de savaş için kullanılan yeni telebug mekaniğini, Kamura’nın yeni köy merkezi ve bazı zorlu canavarlara karşı verilen savaşları gösteriyor.

Ancak fragmanın ikinci yarısı, ateş püskürten bir wyvern olan Apex Rathalos’un görüntüsünü ortaya koyuyor. Rathalos ilk yarıdan bu yana imza canavarıyken, bu oyunun yeni Rampage görevlerinde bulunabilecek, özellikle daha zor bir tanesi haline geliyor.

Apex Rathalos, oyuna nisan ayı sonunda gelmesi planlanan 2.0 güncellemesiyle gelecek.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat’la kalın!

Monster Hunter Rise’ı ilk deneyenlerden misiniz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Nintendo Switch Lite
Nintendo Switch Lite’ın yeni rengi tanıtıldı