Tencent, yeni oyunu Undawn’ı duyurdu

Son güncelleme:

Tencent, kıyamet sonrası zombi dolu bir dünyada hayatta kalan bir grup kişinin maceralarını takip eden Undawn adlı yeni bir hayatta kalma oyununu duyurdu. Ancak yürüyen ölüler, oyuncuların hayatta kalmak için mücadele ederken karşılaşacakları tek sorun değil, hatta en kötüsü.

Undawn Oyunpat-oyunpat

Undawn neler içerecek?

Son 15 yılda video oyunları oynadıysanız, bu size tanıdık gelmelidir. Oyun, PvE ve PvP oynanışı vaat ediyor ve toplama ile işçilik gibi fonsksiyonların yanı sıra oyuncular, kaynakları takas etmek ve dünyanın sonundan daha kolay çıkmalarına yardımcı olacak barınaklar inşa etmek için grup oluşturabilirler, ancak görünüşe göre ölümsüz olmayanlar arasındaki çatışmalar da patlak veriyor.

Geliştirici Lightspeed & Quantum Studios‘un yönetici yapımcısı Rick Li: “Bu oyun ile, açık dünya özgürlüğünü, platformdan bağımsız olarak türü tamamen yeniden tanımlayacak RPG öğeleriyle birleştiren yeni bir tür aksiyon oyunu yaratmak istedik.” dedi ve devam etti:

“Mobil ve PC platformları için böylesine harika bir deneyim yarattığımız gerçeği, dünyanın her yerinden daha fazla oyuncunun kıyametten birlikte hayatta kalabileceği ve devasa bir açık dünya deneyimi için potansiyel yaratacağı anlamına geliyor.”

Undawn ile Dawn Awakening benzerliği

Mobil oyunları takip ederseniz, oyunun Tencent’in geçen yıl duyurduğu bir zombi hayatta kalma oyunu Dawn Awakening’e çok benzediğini fark edebilirsiniz. Oyun açıklamaları hemen hemen aynı. Dawn Awakening, Lightspeed & Quantum Studios tarafından da geliştirilmektedir ve oyunun Raven Squad’daki karakterleri, Dawn Awakening karakter tasarımlarına oldukça benzer.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat’la kalın!

Tencent’in yeni oyunu Undawn hakkında düşünceleriniz neler? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
PUBG Mobile
PUBG Mobile dünya çapında 1 milyar indirmeyi aştı