PUBG arabada ateş etmeyi zayıflatıyor

Son güncelleme:

PUBG geliştiricileri yolcu ateşinin bir sonraki yamada zayıflatılacağını duyurdu.

PUBG

Oyunun alacağı son güncellemede dengeleme değişikliklerine imza atan geliştiriciler, yolcu konumundaki oyuncuların arabada ateş etme mekaniğini zayıflatmayı planlıyor.

Geliştirici, Twitter’ında “PC güncellemesi 11.2’de yolcu ateşinin zayıflatılacağını topluluğa duyuruyoruz.” şeklinde bir tweet attı. Arabadan ateş etme taktiğini bilmiyorsanız, oyuncunun yolcu konumunda araba ilerlerken dışarı ateş etmesine deniyor. Bu şekilde silah geri tepmesi oldukça azalıyor ve bu taktik oyuncuların oldukça canını sıkıyor.

Görünüşe bakılırsa 11.2 güncellemesi oldukça iyi olacak. PUBG Topluluk Yöneticisi Hanry geçtiğimiz günlerde bir sonraki Survivor Pass’in de yeni yama ile oyuna geleceğini doğruladı.

PUBG yeni güncelleme ne zaman gelecek?

Güncellemenin tarihi hakkında kesin bir bilgi yok ancak önümüzdeki hafta gelmesi bekleniyor.

11. sezon ile birlikte Paramo haritası oyuna eklenmişti. Şimdi ise POBG adındaki oyun modunu oyuna ekliyorlar. Sizi tavuklarla karşı karşıya getiren 2D arcade nişancı modu 12 Nisan‘a kadar sınırlı süreliğine oyunda kalacak.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Peki siz yolcu ateşinin dengelenmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Frostpunk
Frostpunk, 3 milyon satışı kutluyor