Euro Truck Simulator 2 Iberia DLC ne zaman çıkacak?

Merakla beklenen DLC, bugün oyuncularla buluşuyor

Son güncelleme:

Euro Truck Simulator 2 yayıncısı ve geliştiricisi SCS Software, Iberia DLC paketinin ne zaman yayımlanacağı hakkında bilgiler paylaştı.

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2, Iberia, Madrid, Lisboa, Malaga ve Olhao gibi şehirlerin DLC’lerini yayımlıyor. Sıradaki şehir Iberia yarımadasında keşfedilecek çok sayıda kırsal alan mevcut. Özellikle maceraperest bir oyuncu iseniz Tabernas Çölü sizleri bekliyor.

Euro Truck Simulator 2 Crusing Iberia etkinliği başlıyor

Iberia DLC’sinin lansmanını kutlamak için düzenlenen Crusing Iberia etkinliğine herkesin katılmasını isteyen geliştiriciler, 250.000.000 km uzunluğundaki sürüş ile oyuncuları baş başa bırakacak. Topluluk etkinliğini yanı sıra, oyuncular yarımadadaki 20 farklı şehri ziyaret edip kişisel hedefi tamamlayarak Iberia Vaşağı temalı Steam öğesini de alabilecekler.

Iberia DLC’si bugün kullanıma sunulacak ve geçen ay çıkan 1.40 güncellemesi ile gelen yeni aydınlatma sisteminden yararlanacak. Geliştiricilerin yayımladığı Iberia DLC tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Peki siz Iberia DLC’si hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Kena Bridge of Spirits
Kena Bridge of Spirits hakkında yeni açıklamalar