Deathloop eylül ayına ertelendi

Oyuncuları derinden yaralayan bir haber daha.

Son güncelleme:

Arkane Lyon tarafından geliştirilip yayımlanacak olan Deathloop‘un 21 Mayıs 2021‘de çıkması planlanıyordu, ancak bugün geliştirici firmanın yaptığı yeni açıklama ile çıkış tarihi 14 Eylül 2021‘e ertelendi.

Deathloop

Deathloop neden ertelendi?

Oyunun ana yönetmeni Dinga Bakaba ve sanat yönetmeni Sebastien Mitton, oyunun Twitter sayfasında ertelemeyi duyuran bir tweet yayımladı.

Bakaba; “Uzun beyin fırtınaları sonrasında oyunun çıkışını 14 Eylül 2021’e ertelemeye karar verdik. Arkane Lyon’de oyun için güçlü bir vizyonumuz var ve bundan ödün vermek istemiyoruz, bu vizyonu en iyi şekilde gerçekleştirmek için daha fazla zamana ihtiyacımız var.” dedi.

Koronavirüs salgınının erteleme kararına de etkisi olmuş gibi görünüyor, Bakaba devam ediyor: “Ayrıca stüdyodaki herkesin sağlığını ve güvenliğini sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız.” Mitton ise şöyle düşünüyor: “Bu ekstra zamanı ise oyunda; daha eğlenceli, şık ve akıl almaz bir yepyeni oyuncu deneyimi yaratmak için kullanacağız.”

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Deathloop’un ertelenmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Tales of the Neon Sea
Tales of the Neon Sea Epic Games’te ücretsiz