Destroy All Humans, Nintendo Switch’e geliyor

Son güncelleme:

Yayıncı THQ Nordic, Destroy All Humans’ın Nintendo Switch’e geleceğini duyurdu, ayrıca Switch’e çıkış tarihini de açıkladı.

Destroy All Humans

Destroy All Humans ne zaman çıkacak?

THQ Nordic, 8 Nisan Perşembe akşamı sosyal medya aracılığıyla bu duyuruyu yaptı. Duyuruya, Destroy All Humans’ın Switch oynanışını içeren bir fragman da eşlik ediyordu. Oyun 29 Haziran‘da Switch’teki yerini alacak.

Oyunun Switch versiyonu, Skin Pack DLC‘yi de ücretsiz olarak beraberinde getirecek. Skin Pack şu anda diğer tüm platform mağazalarında 10 dolarlık bir fiyata sahip. Kötü bir palyaço kostümü de dahil olmak üzere oyuncuların Crypto’yu giydirmeleri için dört yeni kostümle birlikte geliyor.

Destroy All Humans özel sürümleri

THQ Nordic ayrıca oyunun Nintendo Switch’teki versiyonu için iki özel sürüm duyurdu: DNA Collector’s Edition ve Crypto-137 Edition. DNA Collector’s Edition; bir Crypto’N’Cow figürü, bir anahtarlık, göz kamaştırıcı bir stres oyuncağı, tüm oyun içi kostümler ve birinci sınıf bir kutu ile birlikte geliyor.

Crypto-137 Edition ise; anahtarlık, tüm oyun içi kostümler, özel bir Crypto-137 figürü ve bir Crypto sırt çantası ve çok daha fazlasını içeriyor.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
The Witcher Monster Slayer
The Witcher Monster Slayer bu yaz çıkıyor