Knockout City betası 1 milyondan fazla indirmeye ulaştı

Son güncelleme:

Knockout City’nin betasını deneyenlerin sayısı dünya genelinde 1 milyonu aştı.

Knockout City

EA ve Velan Studios’un yeni oyunu açık beta sürümünde 1 milyonu aşkın indirme aldı. Beta geliştiricileri, istatistiklerini gösteren bir infografik paylaştılar. Yayımladıkları grafikte önemli bir başarı elde ettiklerini söyleyen geliştiriciler oyun sevildiği için mutlular.

Tüm bunlara ek olarak beta sırasında en çok kullanılan silah Moon Ball oldu. Fragmanlardaki ikonik silah, etrafa fırlatıldığında yakındaki oyuncuların yer çekimini bozuyor. Herkesin dikkatini cezbetmesinin sebebi ise oyundaki en güçlü silahlardan olması.

Knockout City ne zaman piyasaya sürülecek?

Knockout City açık betası 21 Mayıs’ta sonlanıyor. Oyun 21 Mayıs’ta hem PC hem de konsollar için piyasaya sürülecek. Geliştiricilerin paylaştığı infografiğe aşağıdan göz atabilirsiniz.

Knockout City

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Peki siz EA Games’in yeni oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Rayman Legends
Rayman Legends, Nintendo Switch’e geliyor