Runescape, 19 Nisan’a kadar oyunculara %50 XP bonusu sunuyor

Savaş Haftası etkinliği gelecek hafta başlayacak.

Oyuncuların birçoğu oyunu tekrardan oynamaya başladı ve Runescape de elinden geleni ardına koymuyor. Yeniden oluşturduğu oyuncu kitlesini kaybetmemek adına, bu hafta tüm toplama becerileri için %50’lik XP artışı sunan bir etkinlik başlattı.

Runescape Beceri Haftası hangi becerilerde bonus sunuyor?

Beceri Haftası adlı etkinlik, 12 Nisan‘dan 19 Nisan‘a kadar devam edecek ve tüm hesaplar aşağıdaki beceriler için ekstra %50 XP kazanacak:

  • Kehanet
  • Çiftçilik
  • Balık tutma
  • Madencilik
  • Avcılık
  • Odunculuk
  • Arkeoloji

Beceri Haftası’nın yanı sıra oyuncular, nisan ayının geri kalanını da etkinliklerle iç içe geçirecek. Savaş Haftası, Beceri Haftası’ndan hemen sonra başlayacak ve azaltılmış ölüm maliyetlerinin yanı sıra savaşta işe yarayabilecek bazı bonuslar sunacak.

Runescape

Dolu dolu geçeceği anlaşılan nisan ayı, “Everyone Gets a Witch” adlı etkinlikle birlikte sona erecek. Bu etkinliklerin çoğuna dair ayrıntılar henüz açıklanmadı ancak Jagex’in oyunculara minnettarlığını göstermek için elinden geleni yaptığı açık.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Oyuna gelen ve gelecek olan etkinlikler hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Overwatch 2
Overwatch 2, PvP modu takım sisteminde değişikliğe gitti