Genshin Impact’in PlayStation 5 sürümü çok yakında

Son güncelleme:

miHoYo, Genshin Impact’in yakında yeni bir duyuru fragmanı ile birlikte PlayStation 5’te piyasaya sürüleceğini doğruladı.

Genshin Impact PS5 Oyunpat-oyunpat

Ücretsiz şekilde oynayabileceğiniz açık dünya RPG oyunu Genshin Impact, halihazırda mevcut olan PlayStation 4 geriye dönük uyumluluk özelliği sayesinde zaten PlayStation 5 kullanıcıları için oynanabilir durumdaydı, ancak gelmesi planlanan yerel sürüm, ek olarak gelişmiş görseller ve daha yüksek bir performansa sahip olacak.

Oyunun PS4 sürümü, oyunculara PS5’te 60 FPS’lik bir performans sunuyordu. Ancak yeni PS5 sürümü, oyunun gelişmiş görseller ve daha hızlı yükleme süreleriyle 4K çözünürlükte çalışmasını sağlayacak.

Genshin Impact PS5 sürümü ne zaman geliyor?

MiHoYo’nun resmi fragmanı, PS5 sürümünün sadece yakında çıkacağını söylese de, PlayStation’ın resmi Twitter hesabında paylaştığı tweet ile akıllardaki soru çözülüyor. Oyunun bu baharda PS5’e geleceği belirtilirken, aynı zamanda DualSense desteği içereceği de ekleniyor.

PS4’teki mevcut oyuncular ise ilerlemelerine PS5 sürümünde devam edebilecekler.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Peki siz oyunu hangi platform üzerinden oynuyorsunuz? Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
zeen placeholder-oyunpat
Logitech G403 Prodigy Gaming Mouse İnceleme