WoW Classic’in Burning Crusade genişlemesi artık beta testinde

Son güncelleme:

World of Warcraft Classic’in ilk genişlemesi olan The Burning Crusade, piyasaya sürülmeye bir adım daha yakın. Blizzard Entertainment, beta testinin başladığını duyurdu.

Haber Gorsel Tasarimi 9-oyunpat

Burning Crusade beta süreci nasıl işleyecek?

Önümüzdeki birkaç hafta içinde beta sürümüne erişim aşamalı olarak sunulacak, bu nedenle hemen girmezseniz kontrol etmeye devam edin. Battle.net profilinizde beta erişimi için kaydolabilirsiniz.

Beta sürecindeki bu yeni genişletme, oyunda Blood Elf veya Draenei olarak oynamanıza olanak sağlayacak. İçerik, aşamalı olarak yayımlanacak ve genişletmeyi zaman içinde aşamalı olarak deneyimlemenize izin verecek. Bu, topluluğun Kara Tapınak ve Sunwell’in açılışı gibi olaylara hazırlanabileceği anlamına geliyor. Ayrıca Arena PvP’yi, mücevher işçiliğini ve uçan binekleri WoW Classic deneyimine yeniden dahil edecek.

Burning Crusade’de oynamak zorunlu mu?

WoW Classic oyuncuları genişletmede ilerleyip ilerlemeyecekleri konusunda bir seçeneğe sahip olacaklar. Karakterlerinizi oyunun klasik klasik versiyonunda tutabilir veya onları Burning Crusade’e taşıyabilirsiniz.

Bu genişletme, herhangi bir WoW aboneliğine dahildir, bu nedenle ana oyunu veya Classic’i zaten oynuyorsanız, bu içeriğe ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat’la kalın!

WoW Classic’in yeni genişletmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Lost Judgment
Lost Judgment’ın PC’ye gelmeyeceği doğrulandı