Humankind ne zaman çıkacak?

Son güncelleme:

Civilization serisine doğrudan rakip olmak için tasarlanan Amplitude’un tarihi 4X oyunu Humankind, ağustos ayına ertelendi.

Haber Gorsel Tasarimi 8 min-oyunpat

Humankind neden ertelendi?

Oyun aslında 22 Nisan’da Steam’de ve Epic Games Store’da yayımlanacaktı, ancak ekibin; erişilebilirlik, ilerleme hızı, diplomasi, yapay zeka ve çok daha fazlasını mükemmelleştirmek amacıyla çalışmasına izin vermek için geri alındı.

Gecikme, topluluk OpenDev oturumlarından alınan geri bildirimlerden sonra geldi. Amplitude’un, oyuncuların oyunun nasıl sonuçlanacağını şekillendirmesine yardımcı olmak için geliştirme boyunca kullandığı bir şey.

Stüdyo Başkanı Romain de Waubert de Genlis: “Topluluğun son birkaç OpenDev oturumunda oyuna el attığını görmek ve tüm olumlu geri bildirimleri duymak heyecan vericiydi.” diye yazdı.

Açıklaması şu şekilde devam ediyordu: “Oyuncular her zaman Amplitude felsefesinin merkezinde yer aldılar ve oyunu ağustos ayında yayımlamak bize toplulukla çalışmaya devam etmemiz ve harika bir gün deneyimi için oyunu güzelleştirmemiz amacıyla ekstra zaman sağlayacak.”

Humankind çıkış tarihi ne?

Oyun 17 Ağustos’ta Steam, Epic Games Store ve Google Stadia’da yayımlanacak.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat’la kalın!

Humankind’ın Civilization’a rakip olacağını düşünüyor musunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
PUBG Lite
PUBG Corp, PUBG Lite’ın fişini çekiyor