Serious Sam 4’e modlama desteği geliyor

Son güncelleme:

Serious Sam 4 artık çok daha ciddi, özellikle modlar konusunda çünkü bugün onlar için resmi destek sunuldu.

Croteam’in oyunu oluşturmak için kullandığı araç setinin aynısı olan Serious Editor, oyuna Steam platformunda sahip oyunculara artık ücretsiz bir şekilde olarak sunuluyor. Sadece bu da değil, aynı zamanda Steam Atölyesi entegrasyonuna sahip, bu nedenle topluluğun çıkardığı bazı kreasyonlar ile uğraşmamak için hiçbir neden yok.

Haber Gorsel Tasarimi 7 min-oyunpat

Ve bu zaten mümkün. İlk bahsetmemiz gereken, oyunu hem rekabetçi hem de zamana karşı deneme modlarıyla birkaç Grand Prix Kupası üzerinde çeşitli pistlere sahip bir yarışçıya dönüştüren 7Smoke Racing‘dir. Ayrıca, ellerinizi kirletmeden temel oyunun birçok yönünü düzenlemenizi sağlayan kullanışlı bir kaynak yöneticisi ve 16 oyunculu oynanışı ekleyen bir mod var.

Yeni Serious Sam 4 yaması başka neler içeriyor?

Yama 1.08 oyuna birçok başka şey de ekliyor: Nonna, Hellfire, Jones, Kenny, Mikhail, Quinn ve Rodriguez gibi bir dizi yeni oynanabilir karakter oyuncuların kullanımına sunuldu ve Serious Sam 4‘ün tüm NPC’leri de oynanabilir. Herhangi biri sizin için çok fazla küfür ederse endişelenmeyin, çünkü artık küfürleri de filtreleyebileceksiniz.

Yamanın geri kalanı tamamen hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleriyle ilgili. Oyuna gelen yenilikleri detaylı olarak okumak için Steam’deki değişiklik günlüğüne göz atabilirsiniz.

Söz konusu editörün özelliklerini aşağıdaki videodan inceleyebilirsiniz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat’la kalın!

Serious Sam 4’e gelen yeni yama hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Remedy Entertainment
Remedy Entertainment yeni bir oyun üzerinde çalışıyor