Fortnite bu sene de 1 Nisan’ı atlamadı

Son güncelleme:

Epic Games, bu sene de Fortnite oyuncularını hayal kırıklığına uğratmadı ve 1 Nisan 2021’e özel bir kostüm yayımladı.

Fortnite

Diamond Hanz kostümü ne kadar?

Epic Games’in 1 Nisan’a özel yaptığı kostüm diğer oyun şirketlerinin şakalarının aksine tamamen gerçek. Diamond Hanz isimli yeni kostüm 1 Nisan günü yayımlandı. Mavi cildi ve yırtık takım elbiseli kostümü 1200 v-papel’e satın alabileceksiniz. Kostümün yanında tabii ki bir de turuncu ok var. Bu ok ise kostümün bir parçası.

Fortnite 1 Nisan kostümü ne zamana kadar alınabilecek?

Twitter’dan “Buy! Hold! Win!” sloganı ile tanıtılan kostüm, internet üzerinde oldukça popüler olan “stonks” meme’inden ilham alınarak yapıldı. Diamond Hanz kostümünü 1 Nisan’dan 2 Nisan’a kadar satın alabileceksiniz. Özel günlere önem veren oyun, 1 Nisan için yaptığı kostüm ile oyunculardan artı puan toplamayı bir kez daha başardı.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Epic Games’in 1 Nisan’a özel yaptığı kostüm hakkında düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Battlefield 6
Battlefield 6’nın Xbox One ve PS4’te de çıkacağı doğrulandı