Final Fantasy 14 açık betası 13 Nisan’da başlıyor

PS5 oyuncuları için müjde!

Son güncelleme:

Final Fantasy 14‘ün açık betası PS5 için 13 Nisan 2021‘de çıkacak. Resmi Final Fantasy 14 Twitter hesabından paylaşılan bir tweet ile açıklanan açık beta, Yama 5.5’in lansmanıyla aynı zamana denk geliyor.

Final Fantasy 14

Final Fantasy 14 açık betasında oyuncuları neler bekliyor?

Oyunun web sitesinden de betaya nasıl katılacağınıza dair tüm ayrıntıları kontrol edebilirsiniz. PS5’e özel avantajlar hakkında konuşmak gerekirse de; büyük ölçüde artırılmış FPS, 4K çözünürlük, 3D Ses ve çok daha fazlası oyuncuları bekliyor olacak.

Oyunun PS4 sürümünün dijital veya fiziksel sürümüne sahip olanlar, doğrudan oyun kitaplıklarından yükseltme yapabilecekler. Oyunu ilk defa oynayacaksanız yapmanız gereken tek şey PlayStation Store’dan “FINAL FANTASY XIV Ücretsiz Deneme Sürümü“nü indirmek ve oyunu verilen süre içerisinde denemek.

Oyunun PlayStation 5 sürümü için resmi başlangıç ​​tarihi, lodestone‘da duyurulacak ve açık beta testinin ilerlemesine göre belirlenecek. Square Enix ayrıca betadaki tüm verilerin oyunun tam sürümüne aktarılacağını da not ediyor.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Square Enix’in Final Fantasy 14 için hazırladığı açık beta hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
TemTem
TemTem Cipanku Island güncellemesi yayında