Kena Bridge of Spirits hakkında yeni açıklamalar

Son güncelleme:

Geliştirici Ember Lab, bu yılın sonlarına doğru çıkacak olan yeni PS5 oyunu Kena Bridge of Spirits hakkında daha fazla ayrıntı açıkladı.

Kena Bridge of Spirits

Yapılan yeni bir röportajda Ember Lab’in kurucu ortakları Josh ve Mike Grier, Kena’nın hikayesine ve karakterlerine, ayrıca yeni nesil teknolojinin oyunun mekaniklerini nasıl etkileyeceğine de değindi.

Geliştiriciler, acemi bir ruh rehberi olan oyunun kahramanı Kena hakkında da bazı bilgiler paylaştılar.

Kena Bridge of Spirits’den yeni detaylar

Oyuncular, Bali’den ilham alan bir fantezi dünyasında Bridge of Spirit’in birkaç açık bölgesini keşfedecek, çeşitli sırları ortaya çıkaracak ve hayvan benzeri düşmanları yenmek için Kena’nın güçlerini kullanacaklar.

Kena, düşmanlarını yenmek için yeteneklerini için Rot’u (oyun boyunca oyuncu tarafından toplanabilecek bir ruh formu) kullanabilir.

Geliştiriciler: “Rot; saldırganları savuşturabilir, delici mermiler oluşturabilir ve hatta düşmanları vurmak için şekil değiştiren bir bulut bile açığa çıkarabilir.” dedi ve devam etti: “Oyuncuların daha büyük bir Rot ekibi bulması ve büyütmesi daha güçlü saldırılara izin verecek ve ek yükseltmelerin kilidini açacak.

28 Ağustos’ta piyasaya sürülecek oyunun resmi fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Ember Lab’in yeni oyunu Kena: Bridge of Spirits hakkında ilk izlenimleriniz neler? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
zeen placeholder-oyunpat
Logitech G413 İnceleme