Cyberpunk 2077’ye gelecek ücretsiz DLC ve yeni güncelleme onaylandı

Son güncelleme:

CD Projekt Red, Cyberpunk 2077’yi daha fazla güncelleme ve ek içerikler ile mevcut durumunu iyileştireceğini açıkladı. Oyuna gelecek DLC ve yeni güncelleme hakkında ayrıntılı bilgi için okumaya devam edin.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077’yi büyük güncellemeler bekliyor

CD Projekt Red’in Küresel Topluluk Lideri Marcin Momot, 2021 yılında çok daha fazla yama ve güncelleme yayımlayacaklarını Twitter üzerinden doğruladı. Aynı zamanda oyuncuları yaklaşan iyileştirmeler hakkında bilgilendirmek istediklerini de söyledi.

CD Projekt Red, şimdiye kadar yalnızca 1.1 ve 1.2 yamalarını yayımlamıştı. Bu yamalar, oyuncuları rahatsız eden birçok sorunu ele alan iki ana yama olarak yayımlandı. Şimdi ise yıl sona ermeden küçük yamaların yanı sıra bu tarz büyük yamaların daha çok olacağını onaylayan geliştirici: “Oyuncuların içlerinin rahat olmasını istiyoruz.” ifadelerinde bulundu.

Ayrıca CD Projekt Red, 2021’de çok sayıda DLC paketini ücretsiz olarak sunacak. CD Projekt Red aslında The Witcher 3: Wild Hunt’da yaptığı gibi ücretsiz DLC’leri yayımlamayı amaçlasa da, oyunun hikayesine dayalı Premium DLC’leri muhtemelen ücretli yapacak.

Beklenen yeni nesil güncellemenin 2021’de geleceği onaylandı. Cyberpunk 2077 şu anda Playstation 5 ve Xbox series X’te uyumluluğu sağlamak adına çalışıyor. Söz konusu güncelleme ile oyun, görsel doğruluğu artırmak ve konsollarda performansı iyileştirmek için birçok yeni nesil güncellemesi alacak.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Cyberpunk 2077’nin alacağı bu güncellemeler hakkında görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
PUBG
PUBG arabada ateş etmeyi zayıflatıyor