PUBG Corp, PUBG Lite’ın fişini çekiyor

Masadan eksiliyor dostlar...

Son güncelleme:

PUBG Corp, iki yıl önce yayımladığı ve düşük sistem gereksinimleriyle oyuncuların gönlünde taht kurmayı başarmış PUBG Lite’ın sunucularını önümüzdeki ay kapatıyor.

PUBG Lite

PUBG Lite ne zaman kapanacak?

Oyunun geliştirilmesini denetleyen yayıncı Krafton, oyunun web sitesinde kapanışı duyuran bir açıklama paylaştı. Bugünden itibaren oyun artık indirilemeyecek, sitesi kapanacak ve 29 Nisan 2021‘de sunucuları çevrimdışı olacak.

Açıklama ise şu cümleleri içeriyordu: “Başlangıçtan beri bizimle birlikte olan şaşırtıcı sayıda Lite hayranından gelen destek için minnettarız. COVID-19 salgınının zorlu zamanlarında, oyunun hayranlarımıza keyifli zaman sunduğunu umut ediyoruz. Maalesef, yaptığımız beyin fırtınaları sonrasında zor bir karar verdik ve yolculuğumuzun sona ermes zamanının geldiğini düşünüyoruz. Oyunun, 29 Nisan 2021’de sona ermesinin planlandığını üzülerek bildiriyoruz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

PUBG Lite’ın kapanması hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
zeen placeholder-oyunpat
Razer Destiny 2 Man O’ War İnceleme