Fortnite’ı Switch’te oynayanlar için yeni bir dönem başlıyor

Son güncelleme:

Fortnite’ı Nintendo Switch üzerinden kullanıcılara müjdemiz var! Fortnite, artık Switch oyuncularına çok daha iyi bir performans ve oynanış sunacak.

Fortnite

Fortnite, dün erken saatlerde yapılan bir güncelleme ardından Nintendo Switch’te oyunculara sunduğu performansı neredeyse 2’ye katladı. Desteklenen çözünürlüğü artırmakla kalmayıp, aynı zamanda daha yumuşak kare hızlarına çıkabilmek için konsolun grafik özelliklerinden daha fazla yararlanacak.

Desteklenen çözünürlük, taşınabilir modda 1000×560‘tan 1170×660‘a yükseltilirken, sabit modda ise 1390×780‘den 1560×880 çözünürlüğüne yükseltildi. Bu da Nintendo Switch için %38’lik bir performans artışı demek oluyor. Oyunculara daha tutarlı ve akıcı bir oyun deneyimi sağlaması açısından oldukça önemli bir gelişme söz konusu.

Fortnite güncellemesi ne zaman gelecek?

Dün erken saatlerde yaptığı duyuruda Epic Games: “30 Mart 2021 tarihinde, performansı geliştirmek adına oyunun konsol sürümü için bir güncelleme yayımlıyoruz.” dedi. Özellikle konsolun GPU’sunu daha iyi kullanmayı amaçlayan oyun, bu güncelleme ile Nintendo kullanıcılarından artı puan aldı diyebiliriz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Epic Games’in Nintendo konsolu için yayınladığı performans güncellemesi hakkında yorumlarınızı belirtebilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
0304 TR PR-oyunpat
Black Desert Türkiye & MENA’da son aktarım güncellemesi özel etkinlikler ile birlikte geldi