Dead Cells Whack-A-Mole güncellemesi yayımlandı

Son güncelleme:

Dead Cells’in yeni ve içerik bakımından geniş sayılabilecek Whack-A-Mole adlı güncellemesi yayımlandı, fakat güncellemeyi sadece PC oyuncuları deneyimleyebilecekler. Whack-A-Mole güncellemesi oyuna neler getirdi? Gelin, hep birlikte bakalım.

Dead Cells Whack-A-Mole

Dead Cells Whack-A-Mole güncellemesi neler içeriyor?

Ocak ayında yayımlanan Fatal Falls güncellemesinden bu yana ilk büyük güncelleme olan Whack-A-Mole, oyuna; üç yeni mutasyon, yeni bir NPC ve üç yeni silah ekliyor.

Güncellemenin yeni eklemeleri, üç yeni mutasyon ve The Collector’s Intern adlı yeni bir NPC de dahil olmak üzere, topluluk önerileriyle etkileşim içerisinde uygulandı. Beş adet Boss Stem Cells aktif olduğunda Intern, Collector odasında görünecek ve Collector ile aynı işlevi yerine getirecek.

Yeni güncelleme aynı zamanda hem ana oyun hem de bir önceki Fatal Falls DLC’si için bazı dengelemeler içeriyor ve bunların çoğu yama notlarında topluluğun kendisinden geliyor olarak işaretlendi.

Yeni Dead Cells güncellemesini her zamanki gibi, konsollarda birkaç hafta daha maalesef ki göremeyeceğiz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Yeni Whack-A-Mole güncellemesini nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Destroy All Humans
Destroy All Humans, Nintendo Switch’e geliyor