Google Stadia Pro Nisan ayı oyunları açıklandı

Son güncelleme:

Nisan ayı geldi çattı ve bu da Stadia Pro aboneleri için yeni ücretsiz oyunlar anlamına geliyor. Google Stadia Pro nisan ayı oyunları neler? Gelin, hep birlikte bakalım.

Google Stadia Pro

Google Stadia Pro nisan ayı ücretsiz oyunları

Nisan ayından itibaren kullanıcılar, daha önce Resident Evil Village’ın lansmanı sırasında Stadia’ya gireceği haberiyle birlikte duyurulan Resident Evil 7 Biohazard‘ı talep edebilecekler.

Stadia Pro üyeleri; Ys VIII: Lacrimosa of DANA, SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini, Bottom Rehydrated ve Pikuniku‘yu alabilecek. Ayrıca, 31 Mart’tan 13 Nisan’a kadar Elder Scrolls Online‘ın iki haftalık ücretsiz deneme sürümünü de deneyebilirler.

Hitman 3 Dubai

Pro üyeliğe sahip olsun ya da olmasın tüm Stadia kullanıcıları, suikast dünyasının etkileyici ambiyansını görebilmek için Hitman 3: Ücretsiz Başlangıç Paketi‘ni deneyebilecek. Paket, Hitman eğitim görevini ve Hitman 2’den Nightcall görevini içeriyor. 30 Mart‘tan 5 Nisan‘a kadar Hitman 3’ün Dubai görevini ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Ayrıca duyuruda, 31 Mart’ın, bu ayın oyunlarını almak için son tarih olduğu belirtildi. Google Stadia Pro mart ayı oyunları ise şu şekilde: SteamWorld Quest, SteamWorld Dig 2, Superhot Mind Control Delete, F1 2020 ve Hotline Miami.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Nisan ayı Google Stadia Pro oyunlarını beğendiniz mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Minecraft
Minecraft 1.17 Snapshot 21w14a ne zaman yayımlanacak?