Daisys Revenge, rock grubu The Dead Daisies tarafından duyuruldu

Oyun, müzik endüstrisinde bir ilk olacak.

Son güncelleme:

Daisys Revenge, müzik ve oyun endüstrilerini benzersiz ve yaratıcı bir şekilde birleştirme mottosuyla beraber bir fragman eşliğinde duyuruldu.

Daisys Revenge nasıl bir oyun?

Rock müzik grubu The Dead Daisies, Londra merkezli Creative Works ajansı ile beraber iş birliği içerisinde bulundukları kendi ücretsiz mobil FPS oyunları olan Daisys Revenge’i duyurdu.

Grup, kendi adlarını taşıyan animasyon karakteri Daisy’yi yarattı. Oyunun hikayesi 80’lerin popüler konsol oyunu olan Duck Hunt’a çok benziyor. Oyundaki ana amaç, The Dead Daisies’in rock şarkılarının eşliğinde hızlı bir şekilde hedefleri vurmak.

Daisys Revenge

Grubun yöneticisi David Edwards, “The Dead Daisies benzersiz ve ilgi çekici hayran deneyimleri sunmasıyla tanınıyor. Her düzeyde rock müzik hayranlarıyla yenilikler gerçekleştirmeyi ve bağlantı kurmayı seviyoruz, zaten devam eden canlı podcast’lerimiz ve Monsters of Rock radyosundaki şovumuzun yanında artık yeni oyunumuz ile hayranların müziğe erişimini daha da genişleteceğiz.” dedi.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Rock grubu The Dead Daisies’in yeni oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Infinite Lagrange
Infinite Lagrange 21 Nisan’da piyasaya sürülecek