Sniper Ghost Warrior Contracts 2’nin PS5 sürümünün çıkışı ertelendi

CI Games özür olarak bir büyük DLC'yi ücretsiz hale getireceğini açıkladı.

Geliştirici CI Games, Sniper Ghost Warrior Contracts 2‘nin PlayStation 5 sürümünün bazı öngörülemeyen teknik sorunlar nedeniyle belirsiz bir tarihe ertelendiğini duyurdu.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PS5 sürümü neden ertelendi?

CI Games, yaptığı açıklamada bu sorunların önceden tahmin edilemeyeceğini ve ekibin PlayStation 5 sürümüyle ilgili sorunları çözmek ve diğer konsollarda da sorunsuz şekilde çalışabilmesini sağlamak için hala çok çalışması gerektiğin iddia ediyor:

“İşinde son derece deneyimli, profesyonel ve kendini adamış ekibimizin, sorunları mümkün olan en kısa sürede çözmek için sıkı bir şekilde çalışıyor. PlayStation 5 kullanıcılarına bekledikleri oyunu en keyif alabilecekleri şekilde getirebileceğimizden emin olmak istiyoruz.

Sniper Ghost Warrior 2 min-oyunpat

PS5 sürümündeki bu gecikme, oyunun başka konsollarda yayımlanmasını etkilemiş gibi görünmüyor. PlayStation 4’teki Sniper Ghost Warrior Contracts 2’nin hem fiziksel hem dijital sürümleri, yeni nesil sürümlere ücretsiz yükseltme içerecek.

CI Games ayrıca bu gecikme için bir özür niteliğinde, oyunun ilk büyük DLC’sini tüm müşteriler için ücretsiz hale getireceğini duyurdu. Şu anda söz konusu bu DLC’nin ne olacağına dair bilgi yok ama yakında açıklanması bekleniyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, oyunun PS5 sürümünün ertelenmesi hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Outriders
Outriders neden çok alan kaplıyor?