Knockout City, 2 milyon oyuncu barajını geçti

Oyunun 10 gün boyunca ücretsiz olması bu sayıda etkili gibi gözüküyor.

EA, bu gece yaptığı bir açıklamada, sadece sınırlı bir süre için ücretsiz şekilde oynanabilen yeni oyunu Knockout City‘nin, çıkışından sonra sadece birkaç gün içerisinde iki milyondan fazla oyuncuya ulaştığını duyurdu.

Knockout City

Knockout City‘nin çıkışından önce yayımlanan tanıtım fragmanı, oyun dünyasında oldukça tartışılan bir mesele haline geldi. EA, Rocket Arena‘ın (Knockout’a benzer bir arena oyunu) da başarısızlıkla sonuçlandığını görmüştü. Peki bi 3v3 oynanabilen oyunun ne farkı var?

Knockout City’nin ücretsiz şekil oynanabilmesi de bu sayıda etkili

Oyunun her şeye rağmen oldukça büyük bir ilgiyle karşı karşıya kaldığını söyleyebiliriz. İlk on gün boyunca ücretsiz şekilde oynanabilmesinin de bu oyuncu sayısına erişmesindeki payı oldukça büyük. Ayrıca, var olan oyuncu kitlesini elinde tutabilmek ve mümkün olabilecek en eğlenceli şekilde varlığını sürdürebilmek adına cross-play özelliği ile birlikte piyasaya sürüldü.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, 3v3 takımlar halinde oynanabilen oyun hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Watch Dogs Legion
Watch Dogs Legion 1 haftalığına ücretsiz