Starfield 2022’de piyasaya sürülecek

Oyunun E3'te yer alıp almayacağı hakkındaki iddialar gelmeye devam ediyor.

Starfield‘ın bu yılki E3 etkinliğinde bulunacağı ve paylaşılan bilgilere göre de 2021 yılında değil, gelecek yıl olan 2022’de piyasaya sürüleceği duyuruldu.

Haber, oyun haberleri programı The Game Mess Show Live’da konuşan Jeff Grubb’dan geliyor. Grubb, oyunun 2021’de piyasaya sürülmeyeceğini ve bunun yerine gelecek yıl yani 2022’de piyasaya sürüleceğini açıkladı. Daha sonra da Starfield’ın E3’te bir yerinin bulunacağını ve bundan oldukça emin olduğunu iddia etti.

Starfield

Starfield, E3’te nasıl bir yer edinecek?

Programın ilerleyen bölümlerinde Grubb’a, Starfield’ın E3’te nasıl bir yer edineceği hakkında bir fikri olup olmadığı sorulduğunda, oyunun E3’te nasıl görüneceğini bilmediğini söyledi. Bunlar söylentiden öteye gidemez, ancak Jeff Grubb sızıntı konusunda oldukça güvenilir bir kaynak. Sonuçta, Bethesda’yı satın almasından bu yana Microsoft’un ilk büyük etkinliği olduğu için oyunun bu etkinlikte yer almaması garip olurdu.

Ayrıca, Grubb’un iddiasını destekleyen bazı yeni haberler de mevcut. Çünkü Microsoft, oyun için bu yılın sonlarında planlanan reklam alanını zaten satın aldığını açıkladı. Microsoft’un oyunun reklamını yapmak için reklam alanı satın alması gerçeği, bu yıl E3’te oyun hakkında bir açıklama yapılacağına dair kanıtları oluşturuyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, oyunun E3’te yer alıp almayacağı ile ilgili iddialar hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Minecraft Dungeons
Minecraft Dungeons Hidden Depths çıkış tarihi açıklandı