Genshin Impact Switch sürümü süresiz olarak ertelenebilir

Geliştirici miHoYo, donanımsal sorun iddialarına karşı herhangi bir açıklama yapmadı.

Genshin Impact‘i Switch’te oynamayı dört gözle bekleyenler için kötü bir haber olabilir. Yeni bir söylentiye göre, ücretsiz şekilde oynanabilen RPG oyunu Genshin’in donanım sorunu nedeniyle konsollara gelişinin ertelendiği iddia ediliyor. Ancak henüz resmi olarak hiçbir şey onaylanmadı.

Oyun ile ilgili haberler ve sızıntılar için resmi olmayan bir kaynak olan @GenshinReport‘a göre, oyun bu yıl bir ara Switch’e büyük olasılıkla gelecek. Henüz konsola çıkışını yapamamasının nedeninin ise donanımsal bir sorun olduğu iddia ediliyor.

Genshin Impact

Genshin Impact neden hala Nintendo Switch’e gelmedi?

Genshin Impact’in neden Switch’te hala çıkışını gerçekleştiremediğine dair birçok söylenti var. Bazılarına göre, oyunu Switch’e getirmeye çalışırken, çeşitli mikro işlem uygulamaları ve eShop uyumluluğu gibi pek çok sorun ortaya çıktı.

Tabii ki, bunlar maalesef söylentilerden öteye gidemiyor. Çünkü miHoYo henüz bu konu hakkında hiçbir şey açıklamadı. Bu yüzden oyunun bir donanım sorununa sahip olup olmadığını söylemek zor. Ancak oyunun harita açısından oldukça büyük olmasının, bazı donanım sorunlarına neden olmuş olabileceği kulağa mantıklı geliyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, oyunun Switch sürümü ile ilgili söylentiler hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Oddworld Soulstorm
Oddworld Soulstorm çıkış fragmanı yayımlandı