Sega, yeni Sonic oyununu tanıttı

Tanıtılan yeni Sonic oyununun şu anda ismi bile belli değil.

Sega ve Sonic Team, 2022’de piyasaya sürülmesi beklenen ve henüz bir ismi olmayan yeni Sonic oyununu tanıttı.

Perşembe günü gerçekleşen Sonic Central canlı yayınının sonunda, Sonic Team başkanı Takashi Iizuka, yayının son bir şey için erkenden bitirilmesini engelledi: yeni bir Sonic oyunu. Her ne kadar Sonic’in resmi sosyal medya hesaplarından yeni Sonic oyununun bir fragmanı paylaşılmasa da bir Twitter kullanıcısı, kaçıranlar için bir ekran kaydı paylaştı.

Sega

Sega’nın yeni Sonic fragmanı neler içeriyor?

Tanıtım fragmanında, Sonic’in başı garip bir şekilde kapalı olarak gözüküyor. Vücudu neon mavi bir parıltıyla çevrelenmiş olarak ormanda normal bir şekilde koşarken gösteriliyor. Ağır çekimde durduktan sonra, patlayarak ormanın etrafında dönüyor ve Frozen 2’deki buzlu ateş kertenkelesini anımsatan bir iz bırakıyor.

Tanıtımın sonunda hiyeroglif gibi bir şey gözüküyor ve sonuç olarak, bu fragmanla birlikte elimize herhangi bir isim geçmiyor. Oyunun hangi ay piyasaya sürüleceği dahi belli değil, ancak gelecek yıl çıkacağı onaylandı.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, tanıtılan yeni Sonic oyunu hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
MTG Arena
MTG Arena resmi olarak iOS ve Android için açıldı