Infinity Ward’ın iki kilit kişisi, stüdyodan ayrılıyor

İkilinin başka bir stüdyoya mı geçeceği veya Activision'dan ayrılıp ayrılmayacağı belli değil.

Infinity Ward ekibindeki iki kilit kişi, stüdyodan ayrıldıklarını duyurdu. Infinity Ward’ın tasarım yönetmeni Jacob Minkoff ve hikaye yönetmeni Taylor Kurosaki, artık stüdyoda yer almayacaklar.

Kurosaki ve Minkoff, yaptıkları ortak bir açıklamada: “Bu yılın başlarında, nadir ve heyecan verici bir fırsatı değerlendirmek amacıyla Infinity Ward stüdyosundan geçiş yapmaya karar verdik. Son 7 yıldır Infinity’nin bir parçası olmak büyük bir onurdu. Modern Warfare ve Infinite Warfare ile birlikte yarattığımız şeylerden kesinlikle gurur duyuyoruz. Ekibe de en iyisinden başka bir şey dilemiyoruz.”

Infinity Ward

Infinity Ward’dan ayrılan ikili nereye gidiyor?

İkili, yeni bir stüdyoya geçiş veya Activision çemberinden çıkış yapıp yapmadıkları hakkında herhangi bir şey söylemedi. “Şimdilik fazla bir şey söyleyemiyoruz, ancak çok yakında sizinle daha fazlasını paylaşacağız.”

Stüdyoya 2014 yılında aynı anda katılan Kurosaki ve Minkoff ikilisi; Naught Do, Uncharted 3 ve The Last Of Us gibi projelerde birlikte çalışmışlardı. Nihayetinde Kurosaki ve Minkoff, hem Infinite Warfare hem de Modern Warfare için altyapı ve hikayelerin oluşturulmasında etkili oldular. Genellikle röportajlarda yan yana göründüler ve beraber ayrılıyorlar.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, ikilinin stüdyodan ayrılması hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Battlefield 6
Battlefield 6’nın Xbox One ve PS4’te de çıkacağı doğrulandı