Among Us, Epic Games’te ücretsiz oldu

NBA 2K21'den sonra bu hafta kilidi açılan oyun Among Us oldu.

Epic Games, oyun dünyasının tanınan başlıklarını her hafta perşembe günü ücretsiz şekilde sunarak oyuncuların gözde platformlarından birisi haline geldi. 20 Mayıs tarihinde ücretsiz olarak sunulan NBA 2K21‘den sonra, bugün kilidi açılan gizemli oyun Among Us oldu.

Among Us-oyunpat

Among Us ne zamana kadar ücretsiz?

InnerSloth tarafından geliştirilen ve 2018’de piyasaya sürülen çevrimiçi çok oyunculu bir sosyal çıkarım oyunu olan Among Us’ı, 27 Mayıs ve 3 Haziran tarihleri arasında ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunda ana amacınız, eğer katilseniz tüm oyuncuları yakalanmadan öldürmek. Eğer bir Crewmate iseniz de size verilen görevleri katile yakalanmadan bitirmeye çalışmak.

Among Us’ı kütüphaneme nasıl ekleyebilirim?

  • Eğer bir Epic Games hesabınız yoksa, kayıt olun ve Epic Games Launcher üzerinden giriş yapın.
  • Mağaza‘ya tıkladıktan sonra Ücretsiz Oyunlar kısmına gelin.
  • Oyunu, Al butonuna tıklayarak sepetinize ekleyin.
  • Karşınıza çıkacak sayfadan işlemleri tamamlayın.
  • Oyun, kütüphanenize eklendi ve indirilmeye hazır.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Sizce gelecek hafta kilidi açılacak olan oyun ne olacak? Tahminlerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Halo Infinite
Halo Infinite’in çıkış tarihi duyuruldu