Farming Simulator 2019 30 Ocak – 06 Şubat Arası Epic Games’te Ücretsiz!

İçinde çiftçi uyuyan oyunculara müjde, zevkin doruklarına varacaksınız

Son güncelleme:

Simülasyon oyunları, geçtiğimiz yıllara bakacak olur isek; daha geniş ve olgun bir kitleye hitap ediyor. Gerçek işleyişi, mekaniği hissedebileceğimiz ve deneyimleyebileceğimiz türde oyunları oynamayı oldukça seviyoruz. Simülasyon türü oyunlar denildiğinde akla ilk gelen Farming Simulator serisi, tarım temalı ve düzeni, işleyişi anlayabileceğiniz bir yapıya sahip.

 

Simülasyon oyunlarının gözdesi; Farming Simulator 2019’un 2021 yılına kadar destekleneceği ve Farming Simulator 2020-2021 serilerinin gelmeyeceği Focus Home Interactive tarafından duyurulmuştu. Firmanın, Epic Games ile yaptığı anlaşma sonrasında oyuncular tarafından böyle bir güzellik bekleniyordu. Simülasyon sevdalılarının beklediği haber ise sonunda geldi. Farming Simulator 2019, 30 Ocak – 06 Şubat arasında Epic Games’de ücretsiz.

 

Farming Simulator 2019

Tarım temalı olan simülasyon oyunu; Farming Simulator 2019 sizi zevkin doruklarına götürebilecek kalitede bir oyun. Oyuna başlarken size 3 adet seçenek sunuluyor. Bunlar: New Farmer, Farm Manager ve Start From Scratch olarak adlandırılmış. Mantıkları ise gayet basit.

 

New Farmer modu; Sizi oyuna en baştan başlatıyor ve tüm kontrolleri, araçları, mekanları detaylı bir şekilde anlatarak oyunun mantığını anlamanızı sağlıyor. Farm Manager modunda ise bolca parayla ve araçla oyuna başlıyorsunuz ve kariyer ekonominizi yükseltmek için çaba sarfediyorsunuz. Start From Scratch modunu seçtiğinizde ise size çok az miktarda ekonomi sağlanıyor. Bu modu oynamanız için tabii ki oyunun mantığını ve ne yapmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Simülasyon oyunlarına genel olarak bakacak olur isek Farming Simulator 2019, diğer serilerine nazaran oldukça güzel grafik ayarlarına sahip. Oyun içerisinde, kariyerinizi geliştirirken; oyunun her anını deneyimleyebileceğiniz ve hissedebileceğiniz kalitede grafik ayarlarına sahip diyebiliriz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Asus Cerberus Mech RGB 6 Oyunpat-oyunpat
Asus Cerberus Mech RGB İnceleme