Dying Light 2 çıkış tarihi açıklandı

Stay Human, ilk oyuna göre daha kapsamlı sistemlere ev sahipliği yapacak.

Üç yıllık amansız bekleyişin ardından, Dying Light 2‘nin nihayet çıkış tarihi açıklandı. Techland, gerçekleştirdiği canlı yayın sırasında Dying Light 2 Stay Human‘ın, 7 Aralık‘ta piyasaya sürüleceğini ve şu anda ön siparişlerin açık olduğunu açıkladı.

Dying Light 2 Stay Human

Dying Light 2 Stay Human’ın ilk oyundan farkı ne olacak?

Orijinal Dying Light oyunundan 20 yıl sonra geçecek olan Dying Light 2 Stay Human, oyuncuları gelişmiş parkur mekanikleri ve taktiksel dövüş becerilerini kullanarak keşfedecekleri, insanlığın son kalesi olan şehirde oyuna başlatıyor. Tıpkı ilk oyunda olduğu gibi, güneş battığında daha fazla ve güçlü zombiler ortaya çıkacak. Gece vakti bazı avantajları da yanında getiriyor. Daha fazla risk, daha fazla ödül.

Yeni oyun, gerek genişletilmiş parkur mekanikleri gerekse de çok daha büyük bir harita ile orijinal Dying Light’tan daha büyük olacak. Bir 2018 önizlemesine göre oyuncular, oyun dünyasını ve mevcut kaynakları etikleyecek iki farklı gruptan birini desteklemeyi tercih edebilir.

Zombiler, endişeleneceğiz tek şey değil. Techland bu konu hakkında şunları söyledi: “Geceleri, terk edilmiş yuvalarda avlanabilir ve gün geçtikçe iktidarda olanların karanlık sırlarını keşfedebilirsiniz. Oyuncular, hangi tarafta yer almak istediklerini seçerek kendi yollarını çizmelidir.”

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, oyunun yeni ismi ve içerdiği sistemler hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
age of empires 3-oyunpat
Age of Empires 3 Definitive Edition beta sürümü Şubat ayında başlıyor