Opera GX Mobile piyasaya sürüldü

Opera GX Mobile, masaüstü sürümüyle senkronize şekilde kullanılabilecek.

Opera Limited, ana odağı oyuncular olan ilk mobil tarayıcı Opera GX Mobile‘ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Opera GX Ürün Yöneticisi Maciej Kocemba’ya göre Opera GX Mobile, oyuncuların yaşam tarzıyla uyum sağlayan ve onlara özel olarak geliştirilmiş, tasarlanmış tek tarayıcı.

Opera GX Mobile-oyunpat

Opera GX Mobile, kullanıcılarına neler sunuyor?

Kocemba sözlerine şunları da ekledi: “GX Mobile, oyuncuları mobil cihazlarından video oyunları etrafında şekillenen geniş ve dijital ekosisteme anında bağlıyor.”

“Twitch, YouTube ve Reddit gibi platformlara, ayrıca GX Corner’a anında erişim özelliği sayesinde, güncel oyun haberleri, oyun yayın takvimi ve fırsatları topluyor. Oyuncular, GX Mobile ile oyun dünyasıyla bağlantısını her daim sürdürebilecek.”

Opera şu anda hali hazırda dokuz milyondan fazla oyuncudan oluşan bir kullanıcı tabanına sahip bir masaüstü tarıyıcısı olması nedeniyle, cihazlar arasında bilgi akışı yapılmasına olanak tanıyan Flow özelliği aracılığıyla mobil ve masaüstü deneyimlerini senkronize edebilecek.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, Opera’nın yeni mobil tarayıcısı hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
169750-oyunpat
PS5 İçin Resmi Başvuru Yapıldı