God of War Ragnarok’a oynanabilir Atreus gelebilir

Ayrıca, iki karakter arasında bölünmüş bir senaryo görebiliriz.

Serinin yeni çıkacak oyunu God of War Ragnarok‘un, oynanabilir bir Atreus karakterine sahip olabileceği açıklandı. Sony, God of War serisinin yeni oyununda Kratos’un emekliye ayrılıp yerine oğlunun geçebileceğini açıkladı.

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok’ta ikiye bölünmüş bir senaryo görebiliriz

Atreus’un yay ve okuyla kendine has bir dövüş stiline sahip olmasından heyecanlanan, God of War Ragnarok’un Konsept Sanatçısı Samul Matthews, iki ana karakter arasındaki potansiyel farklılıkları detaylandırdı. Ayrıca, oyuncuların dünyayı daha genç bir karakterin gözlerinden deneyimlemelerine izin vererek iki karaktere de eşit şekilde yer verileceği bir senaryo hakkında da konuştu.

Yapılan bu hararetli tartışma, Kratos ve Atreus arasındaki ilişkinin, The Last Of Us Part II’deki Joel ve Ellie’den kısmen esinlendiğini söyleyen dizi yönetmeni Cory Barlog tarafından yapılan yorumlardan kaynaklanıyor.

Bu konu hakkında henüz hiçbir şey kesinleşmiş olmasa da pek çok God of War hayranı, Atreus’un yeni oyunda kendine has dövüş tarzıyla başrolü oynayacağını hissediyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, Atreus’un başrol olabileceği iddiaları hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077’ye gelecek ücretsiz DLC ve yeni güncelleme onaylandı