Watch Dogs Legion Performans Modu, 1 Haziran’da yeni nesil konsollara geliyor

Ayrıca, gelmesi planlanan Invasion ve Extraction PvP modları da ertelendi.

Title Update 4.5’in, mayıs ayında Watch Dogs Legion‘ın PS5 ve Xbox Series X konsollarındaki versiyonuna 60 FPS Performans Modu getirmesi gerekiyordu. Ancak, Ubisoft’un yayımladığı bir blog gönderisi ile güncellemenin 1 Haziran tarihinde çıkacağı doğrulandı.

Watch Dogs Legion

Paylaşılan blog gönderisinde, bu zamanın Title Update 4.0 ile birlikte gelebilecek potansiyel sorunları ve hataları düzeltmek için olanak tanıyacağı ve aynı zamanda bazı yaşam kalitesi değişikliklerini de oyuna ekleyeceği belirtiliyor.

Watch Dogs Legion PvP modları da ertelendi

Duyurulan bu değişiklikle birlikte, Watch Dogs Legion’a gelmesi planşanan Invasion ve Extraction PvP modları da ağustos ayına ertelendi. Ekip, bu modların olabildiğince sorunsuz şekilde sunulabilmesi için ertelendiğini açıkladı.

Ayrıca Ubisoft, Bloodline Story DLC’yi de Title Update 5.0 ile oyunculara sunacağını belirtti. DLC, ikonik karakterler Aiden Pearce ve Wrench’i beraberinde getirecek. Title Update 5.0’ın ne zaman yayımlanacağı ise henüz açıklanmadı.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, yeni gelecek güncelleme hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
thumb 1920 1072679-oyunpat
VALORANT 2.06 yama notları