Overwatch 2 Bastion karakteri yeniden düzenleniyor

Blizzard, diğer karakterlerde de değişikliğe gitmek istediğini açıkladı.

Blizzard, Overwatch 2 PvP canlı yayını sırasında, oyuna bazı büyük değişikliklerin geleceğini duyurdu. Bu değişikliklerden biri ise, sıfırdan düzenleneceği iddia edilen ve oyuncular arasında oldukça talep gören Bastion karakteri hakkında.

Overwatch 2 Bastion sıfırdan düzenlenecek

Blizzard yayında: “Bastion gibi karakterleri yeniden gözden geçirip, üzerinde değişikliklere gitmek istiyoruz. Planlanan bu değişiklikler ise oynayışta ciddi farklılıklara neden olacak. Diğer karakterleri neler beklediğini de bu yıl içerisinde sizlerle buluşturmak istiyoruz.” dedi.

Overwatch 2

Gerçekleştirilen canlı yayın, Bastion üzerinde yapılacak değişiklikler hakkında daha fazla bilgi maalesef vermedi. Blizzard’ın karakteri “sıfırdan” değiştireceği iddiası, üzerinde büyük değişiklikler görebileceğimiz anlamına geliyor.

Ayrıca Blizzard, bu tür sert değişikliklerin ilk örneği olarak, diğerlerine göre daha fazla talep gördüğü için Bastion’u ele aldı. Bu da diğer kahramanların üzerinde de yeniden çalışılacağını ve değişikliklere gidileceğini gösteriyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, Bastion’da değişikliğe gidilmesi hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
IO Interactive
IO Interactive yeni bir RPG oyunu üzerinde çalışıyor olabilir